пʼятницю, 19 січня 2018 р.

Засідання МО


18 січня практичні психологи закладів освіти міста зібрались на засідання методичного об'єднання з теми "Новітні психологічні технології в діяльнісному підході до виховання і навчання дітей". Методист Науково-методичного центру Павленко Т.М. побажала присутнім усебічного розгляду обраної теми, яка направлена на реалізацію спільної методичної теми системи освіти міста. Керівник МО, практичний психолог ДНЗ №8 Пазуха А.А. в презентації ознайомила присутніх з темою і метою засідання та головними аспектами означеного питання. Виступаючі - практичні психологи ЕЗОШ №4 Бусовікова К.О., ЕБГ "Гармонія" Першина З.В., ДНЗ №3 Сахарова Н.М., ЕМАН Доброва Н.В., ДНЗ №14 Гумовська Л.М., ЕЦТКС Сежченко І.М. поділились практичним досвідом з використання новітніх психологічних технологій в діяльнісному підході до навчання і виховання дітей. 
Методист НМЦ Павленко Т.М. представила методичні рекомендації щодо гармонізації і гуманізації стосунків педагогів і дітей та теку практичних матеріалів для спеціалістів. 
У другій частині засідання практичні психологи, які атестуються у поточному навчальному році: Гумовська Л.М. (ДНЗ №14 - на присвоєння звання "практичний психолог-методист"), Криворучко С.Р., (ДНЗ №12 - на присвоєння звання "практичний психолог-методист"), Юрасова Т.А. (ДНЗ №13 - на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії"), Котляревська О.О. (ЕНВК №5 - на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст першої категорії" - позачергово), - Оріян А.О. (ЕБЛ -  на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст другої категорії" з рекомендацією позачергової атестації на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст І категорії"), звітувались про свою діяльність в міжатестаційний період.  Творчі звіти психологів були змістовними, цікавими, різноплановими. Всі представлені звіти свідчать про високу і достатню професійну компетентність спеціалістів, про систему методичної роботи з ними.
Матеріали засідання тут.

Немає коментарів:

Дописати коментар